O nas

Oficjalny dystrybutor ekskluzywnych upominków dla biznesu ECE Gifts, czyli Exclusive Center Europe Gifts to innowacyjny projekt działającej od 2002 roku firmy EBLIS B&L, skierowany do branży reklamowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pragnących skutecznej metody wyróżnienia się spośród konkurencji oraz najwyższej jakości asortymentu, przedstawiamy Państwu ofertę łączącą obie te cechy.
Na naszej stronie www.ecegifts.pl znajdziecie Państwo specjalnie wyselekcjonowane upominki biznesowe. Troszcząc się o każdy, najmniejszy nawet detal, nieustannie poszukujemy nowych, jeszcze doskonalszych produktów, by marka ECE Gifts kojarzyła się z prestiżem i ekskluzywnością.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie podmiotom z branży reklamowej pełnej gamy ekskluzywnych gadżetów oraz biżuterii. Chcemy, by oferowane przez nas produkty były zawsze najwyższej jakości, a współpracującym z nami agencjom oraz ich Klientom przynosiły satysfakcję a także wymierne korzyści finansowe i wizerunkowe.

W ramach kompleksowej obsługi, proponujemy znakowanie produktów metodą grawera laserowego, ale z przyjemnością podejmiemy się wykonania indywidualnych projektów personalizacji.

Solidni w Biznesie

Od 2010 roku jesteśmy członkami programu Solidni w Biznesie, skupiającego europejskie firmy z branży reklamowej o najwyższej wiarygodności finansowej i ugruntowanej pozycji na rynku. Przystąpienie naszej firmy do Programu to dowód dbałości o dobro Klientów i jakości świadczonych usług jednocześnie. Znak SWB to gwarancja współpracy z rzetelnym i pewnym dostawcą.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.